Bezplatná konzultácia Cenová kalkulácia
Mjr. Archipova 405, 026 01 Vyšný Kubín
Tel. kontakt
info@univenta.sk

Popredný dodávatel vykurovacej a chladiacej techniky.

O spoločnosti

Spoločnosť UNIVENTA s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktoré dodávali systém teplovodného podlahového vykurovania a ponúkala alternatívne zdroje využitia tepla. V ponuke máme kompletný systém podlahového vykurovania, slnečné kolektory, tepelné čerpadlá, podlahové konvektory a možnosť voľby kvality jednotlivých komponentov podľa náročnosti zákazníka časť produktov vyrábame samostatne, čo nám umožňuje prispôsobiť sa požiadavkám zákazníka spracujeme a posúdime prvotný návrh vykurovania návrh a predbežnú ponuku zdarma. Vieme Vám dohodnúť vypracovanie projektov pre vykurovanie prostredníctvom našich partnerov – autorizovaných projektantov a zabezpečujeme montáž vykurovania prostredníctvom montážnych firiem v úzkej spolupráci s nami v rámci celého Slovenska.

" Zákazníci UNIVENTA sú a zostávajú súčasťou všetkého, čo robíme. "
Karol Balent
Konateľ Univenta

Naše poslanie

„Zákazníci UNIVENTA sú a zostávajú súčasťou všetkého, čo robíme… Našu minulosť, ako aj budúcnosť tvoríme už viac ako 30 rokov. Najdôležitejším atribútom je snaha vnímať požiadavky nášho zákazníka a nájsť optimálne riešenie jeho predstáv. Neustále, dnes, ale aj zajtra chceme venovať našu pozornosť zákazníkovi tak, aby práve on bol zmyslom našej práce.“

“ Profesionálna a tak ako píšu aj naozaj rýchla montáž. Dlho sa u nás uvažovalo o stropnom chladení ale teraz si bez toho nevieme predstaviť letné dni. Funguje úžasne. Žiadny prievan, žiadne prechladnutie a taktiež žiadny prach, čo ako alergik veľmi oceňujem. V porovnaní s klasickou klímou to je najlepšie rozhodnutie. “
Ján S.
“ Profesionálny prístup. “
Peter Lehotský

Čo ponúkame

• Nadštandardný zákaznícky servis,
  • Dodanie tovaru a profesionálnu realizáciu,
  • Najkvalitnejšie materiály s jasným pôvodom,
  • Nadštandardné záruky,
  • Zdarma návrh riešenia kúrenia alebo chladenia,
  • Zdarma vypracovanie cenových kalkulácií v rôznych variantoch,
  • Odborné poradenstvo na telefóne, osobne, aj priamo na stavbe,
  • Kompletný servis pri vybavovaní dotácie,
  • Záručný aj pozáručný servis.

Kvalita produktov

Unikátna patentovaná rúrka pre podlahové vykurovanie s konštrukčným zložením, ktoré poskytuje najvyššiu mieru odolnosti z pomedzi všetkých rúrok určených pre podlahové kúrenie – UNIVENTA NOXY 17×2,5 mm z polybutylénu, s hliníkovou vrstvou poskytujúcou 100 % kyslíkovú bariéru a opletom z polyesterových vlákien pre ešte väčšiu ochranu!

Nadštandardná záruka

Partneri UNIVENTA
Ponúkame výrobky vysokej kvality, rokmi overenej praxou a spokojnými zákazníkmi, s viac ako 28 ročnou tradíciou.

Všetky výrobky sú v súlade so slovenskými normami a harmonizovanými európskymi normami a sú vyrábané podľa kvalitatívnych štandardov v súlade s STN EN 9001.

Na výrobky okrem štandardnej záruky (2 roky) poskytujeme na niektoré aj špeciálnu predĺženú garanciu:

Na výrobky okrem štandardnej záruky (2 roky) poskytujeme na niektoré aj špeciálnu predĺženú garanciu.

• rúrky NOXY 17×2,5 mm – záruka 40 rokov
  • rúrky RADIANOXY 16×2,2 mm – záruka 25 rokov
  • rúrky ALU-NOX 16×2,2 mm – záruka 15 rokov
  • ostatné rúrky UNIVENTA – záruka 10 rokov
  • rúrky a tvarovky z nízkouhlíkovej ocele – M-STEEL – záruka 10 rokov
  • výmenník v podlahových konvektoroch UNIVENTA – záruka 10 rokov
  • solárne kolektory UNIVENTA – záruka 5 rokov
  • zásobníky vody – záruka 5 rokov
  • certifikované montážne firmy podľa EHPA pre montáž tepelných čerpadiel (sekcia Certifikáty, celkom dole-Zoznam certifikátov EHPA)

Náš tím

Konateľ

6 dôvodov prečo s nami

Bohaté skúsenosti

Na trhu pôsobime celkovo už viac ako 20 rokov.

Komplexný servis

Za kvalitou si stojíme a preto ponúkame záruku na systém stropného chladenia až 10 rokov.

Tím odborníkov

Nepretržite školíme našich technikov, montážnikov a projektových manažérov.

Návrh zdarma

Spracujeme a posúdime prvotný návrh a predbežnú ponuku zadarmo.

Všetko vybavite u nás

Zabezpečujeme návrh, projekt, dodávku a tiež inštaláciu prostredníctvom siete našich zmluvných partnerov.

Kvalitné materiály

Používame špičkové materiály a technológiu, vďaka čomu prinášame výraznú energetickú a finančnú úsporu.

Benefity, ktoré vám poskytujeme

• Viac ako 30 rokov skúseností s projekciou a montážou

• Vlastné produkty overené praxou (rýchly servis)

• Možnosť získať 40-ročnú záruku na systém

• Technická podpora pre našich zákazníkov

Úspešné realizácie

5.0

Máte záujem o niektoré z našich riešení?

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.