Bezplatná konzultácia Cenová kalkulácia
Adresa:
Mjr. Archipova 405, 026 01 Vyšný Kubín
Tel. kontakt
0905 801 015
info@univenta.sk

Technik

Druh pracovného pomeru

Plný úväzok

Miesto práce

Dolný Kubín

Termín nástupu

Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komunikuje so zákazníkmi a s odbornou verejnosťou v oblasti návrhu a riešenia systémových zariadení,
  • riadi realizácie diela s ohľadom na technickú vybavenosť a prevádzkovú spoľahlivosť
  • zodpovedá za komplexnú technickú úroveň podkladov a technického know-how súčasných a pripravovaných produktov
  • rieši problematiku technického zabezpečenia budov a hľadá technické riešenia vo vykurovaní a chladení,
  • vytvára spoločný team s obchodným oddelením a garantuje konštruktívny prístup pri technickom poradenstve v rámci spoločnosti a pre obchodných reprezentantov

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • TBZ – podmienka

Jazykové znalosti

  • Slovenský jazyk – Expert (C2) a Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

  • Microsoft Excel – Pokročilý
  • Microsoft Outlook – Pokročilý
  • Microsoft Word – Pokročilý
  • Microsoft Windows – Pokročilý
  • AutoCAD – Pokročilý

Vodičský preukaz

  • B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Prax v oblasti TZB výhodou, kreativita, empatia, schopnosť komunikácie, učiť sa novým zručnostiam, ústretovosť, sebaúcta, odvaha, čestnosť a viera vo vlastné schopnost

Máte záujem o pozíciu?
Kontaktujte nás

Máte záujem o niektoré z našich riešení?

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.