Kontaktujte nás +421 905 801 015
Slovenčina Slovenčina

Profil spoločnosti

Spoločnosť univenta

 

Opis spoločnosti UNIVENTA

firma UNIVENTA

Spoločnosť UNIVENTA s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktoré dodávali systém teplovodného podlahového vykurovania a ponúkala alternatívne zdroje využitia tepla. V ponuke máme kompletný systém podlahového vykurovania, slnečné kolektory, tepelné čerpadlá, podlahové konvektory a možnosť voľby kvality jednotlivých komponentov podľa náročnosti zákazníka časť produktov vyrábame samostatne, čo nám umožňuje prispôsobiť sa požiadavkám zákazníka spracujeme a posúdime prvotný návrh vykurovania návrh a predbežnú ponuku zdarma. Vieme Vám dohodnúť vypracovanie projektov pre vykurovanie prostredníctvom našich partnerov – autorizovaných projektantov a zabezpečujeme montáž vykurovania prostredníctvom montážnych firiem v úzkej spolupráci s nami v rámci celého Slovenska.

 

 

História spoločnosti UNIVENTA

sklad UNIVENTA

História spoločnosti sa začala písať od roku 1985 pod názvom UNIVERSA, ktorá vznikla medzi prvými podnikateľskými subjektmi na Slovensku. Po 3 rokoch spoločnosť investovala do rekonštrukcie administratívnej budovy, následne o 2 roky do budov skladového hospodárstva.

V r. 2001 investície pokračovali do výrobnej haly a technológie CNC strojov, laserového rezacieho stroja a pred troma rokmi zahájila výrobu pre zahraničný trh so solárnymi zariadeniami, podlahovými konvektormi, plechovými skrinkami a mosadznými rozdeľovačmi pre vykurovaciu sústavu. Spoločnosť UNIVENTA má na území SR regionálne pobočky a sklady. Taktiež zabezpečuje dopravu až na miesto stavby.

 

Výroba komponentov

výrobná hala UNIVENTA

Výroba niektorých komponentov z produktov UNIVENTA sa realizuje v nadštandardných podmienkach s použitím najmodernejšej CNC technológie. Výrobné haly METAL STEEL INDUSTRY a METAL STEEL FORMING používajú technológiu výroby, ktorá patrí svojimi parametrami k špičke a umožňuje dosahovať vysokú kvalitu výrobkov. Stroje riadené CNC technológiou spolupracujú konštrukčným programom na oddelení technickej prípravy výroby a výroba beží na dvojsmennú prevádzku. Výroba disponuje modelovacím programom SOLID-EDGE , softwarom špecializovaným pre návrh produktov v 3D prostredí a je priamo prepojený s tvorbou výkresovej a technickej dokumentácie.

Ako technologický líder na trhu používame kvalitné materiály a precízne riadenie kvality podľa certifikátu ISO 9001:2000. Záruka najvyššieho stupňa kvality a komfortu umožňuje spoločnosti UNIVENTA poskytovať na tieto systémy nadštandardnú záruku 10 rokov. Všetky materiály vyhovujú prísnym hygienickým a technickým normám, čo v konečnom dôsledku prináša energetickú a finančnú úsporu.

VIDEO Z VÝROBY TU

 

Regionálne zastúpenia

Naše regionálne zastúpenia sú obchodné firmy s jednotným obchodným menom UNIVENTA, aby boli naše kvalitné produkty v regionálnych skladoch pre Vás čo najbližšie.

Každé zastúpenie poskytuje aj technické poradenstvo pre investorov, projektantov, montážne firmy vo všetkých regiónoch Slovenska.

UNIVENTA Žilina s.r.o. sa špecializuje na regulácie, inteligentné domy a komplexné riešenia v oblasti regulácií domov.

Kontakt nájdete v záložke Kontakt – TU:

Partneri:

 

Pohoda – Ekonomický softwareFirma v Pohode

Napíšte nám
Ohodnoťte nás